picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Znacie sklep ze starymi lampami?

Znacie sklep ze starymi lampami?

Cześć, mam bardzo stary żyrandol i słyszałam, iż można go odnowić. Myślicie, iż taka renowacja jest dobra? Korzystaliście z tego? Opłaca się odnawiać żyrandol czy lepiej zakupić sobie nowy? Co o tym sądzicie?

Niezwykle zależy mi na waszych poradach więc czekam na nie z niecierpliwością.

Andzia

Posty: 22

 
Cześć, bardzo zależy mi na zrobieniu pięknej lampy, to znaczy na odnowieniu jej bowiem jest już stara i źle się prezentuje. Szkoda mi ją jest wywalić bowiem to pamiątka po prababci. Może znacie jakiś porządny sklep, który proponuje takie usługi? Czekam z niecierpliwością na wsze informacje.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Pendrzec

Posty: 31

 
Dzień dobry, niesłychanie zależy mi na kupnie starego żyrandola do głównego pokoju w moim domu, ma on być niesłychanie efektowny. Słyszałem, że takie rzeczy można odnaleźć w sklepie archiwum, lecz nie wiem czy warto tam jechać, co wy o tym siądziecie?

Możecie mi coś doradzić na ten temat?

PaweL

Posty: 26

 
Dzień dobry, niezwykle polecam sklep „archiwum” moja mama tam wielokrotnie kupuje różnego rodzaju starocia do domu, albowiem niezwykle się w tym lubuje. Mówi, że to najlepszy sklep z którego korzystała. Więc może wam tez przypadnie do gustu.

Zobaczcie sami. Pozdrawiam.

zakk87

Posty: 18

 
Dzień dobry, niesłychanie lubuje się w starociach i robię sobie raz na jakiś czas prezent w postaci lampy bądź żyrandola. Więc mogę wam zapewnić, iż najlepszy sklep to „archiwum” w nim odnajdziecie wszystko o czym tylko sobie zamarzycie. Polecam go niesłychanie.

Posiada on swoją stronę www.archiwumlamp.pl na niej odnajdziecie wszystkie niezbędne wam informacje.

anjopal67

Posty: 17

 
Cześć, słyszałem, że najlepszy sklep ze starociami to archiwum, lecz nie mam pewności albowiem nigdy z niego nie korzystałem bowiem nie przepadam za takimi rzeczami. Moja babcia je uwielbia i zawsze powtarza o tym sklepie, więc sprawdźcie i oceńcie, może akurat wam przypadnie do gustu.

Morchepl

Posty: 18