picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Hurtownia karniszy, jaką polecicie?

Hurtownia karniszy, jaką polecicie?

Witam serdecznie. Zainteresowały mnie niedawno karnisze metalowe i obecnie zastanawiam się czy sprawdziłyby się w moim mieszkaniu. Są tu jacyś posiadacze?

Bączeak

Posty: 14

 
Witam serdecznie. Sam niedawno stosowałem szyny sufitowe, ponieważ odległość, jaka była pomiędzy oknem a sufitem była bardzo niewielka. W sumie nie miałem możliwości, aby wybrać inne rozwiązanie, ale z perspektywy czasu muszę przyznać, że nie żałuję. Czasami warto zaryzykować i pozytywnie się zaskoczyć niż tkwić w błędnych przekonaniach, że takie szyny to coś nie dla nas :-)

Seba123

Posty: 15

 
Hej. Mam dużo wątpliwości, gdy aktualnie dochodzi o wybór rolet kasetowych. Mianowicie zaproponowano mi rolety wykonane z PCV oraz aluminium. Długo wahałem się nad tym, która propozycja będzie lepsza, natomiast chyba już dokonałem ostatecznego wyboru. Aluminium będzie trwalsze.

djramu

Posty: 18

 
Hejka.

Ostatnio poszukiwałem karniszy w Kielcach i na szczęście moje poszukiwania zakończyły się sukcesem. Muszę pochwalić się, że kupując sporą liczba karniszy udało mi się nawet wynegocjować delikatną zniżkę. W sumie nie powinniście mieć zarówno problemów z szerokim wyborem.

Pendrzec

Posty: 31

 
Dzień dobry.

Nie mam wątpliwości, że każdy producent karniszy będzie dobry pod warunkiem, że do wykonania swoich produktów wykorzysta wysokiej jakości materiały. W mojej opinii warto zajrzeć do http://www.studio-dekor.pl, gdzie znajdziemy tylko najlepszych producentów.

vincek

Posty: 20

 
Dzień dobry. Niedawno odwiedziłem hurtownię karniszy i byłem zdziwiony, bo ceny były bardzo zbliżone do tych, jakie oferowane są w sklepach internetowych.

Na szczęście dowiedziałem się, że obowiązują przy małych zamówieniach, a moje raczej się klasyfikowało jako duże, bo potrzebowałem karniszy do całkiem sporego obiektu, który wykończeniem się zajmowałem.

Ventooo1

Posty: 21

 
Witam serdecznie.

Nie byłem przekonany czy do mojego pokoju będzie pasował karnisz metalowy, niemniej jednak szybko zweryfikowałem swój pogląd odwiedzając kolegę. Zastosował on karnisze z metalu w całym domu i wydają się one dość uniwersalnym rozwiązaniem nadającym Siudo zastosowania absolutnie wszędzie.

Hhhhhh1

Posty: 21