picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

serwis opryskiwaczy, sklep ??

serwis opryskiwaczy, sklep ??

Znacie jakąś firmę, jaka zajmuje się sprzedażą części do opryskiwaczy, a do tego jeszcze prowadzi ich doświadczony serwis?

apepsi1983

Posty: 1

 
Zawsze trzeba zwracać uwagę, na jakość części. Mają być oryginalne i mają pochodzić do producenta, który jest przewidziany do naszego opryskiwacza. Wtedy całość na pewno będzie działać jak należy. Chcemy przecież wykonywać prędko i sprawnie wszystkie swoje prace w sadzie czy na polu, wobec tego należałoby o to zadbać.

Black_Riot

Posty: 8

 
Jeśli ktoś ma czas to może sobie szukać ofert długo. Można porównywać te, które znajdują się w zwykłych sklepach jak i w internecie. Sam tego czasu aż tyle nie mam, dlatego idę i od razu zamawiam to, co jest mi potrzebne.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Najlepiej jest sprawdzić sobie ofertę z rozpylaczami do opryskiwaczy i wtedy dowiemy się, co tam się znajduje. Kupiłem ostatnio rozpylacz eżektorowy i działa bardzo dobrze.

weronisia

Posty: 17

 
Dzisiaj przyszedł do mnie rozlewacz RSM. Pierwszy raz zamawiałem coś przez Internet. Niedługo będzie montowany to dam Wam znać czy wszystko jest w porządku. Niska cena zachęciła mnie to zamawiania takich części.

namok

Posty: 12

 
Jeśli chcecie skorzystać z serwisu opryskiwaczy to na https://roltronik.pl/pl/36-akcesoria-rsm można znaleźć odpowiednią firmę. U nich można również zamówić dużo części zamiennych do rozlewacz RSM.

vincek

Posty: 5

 
Kupowałem komputer do opryskiwacza polowego. Niestety nie za bardzo się na tym znam, dlatego skontaktowałem się ze sklepem i powiedziałem im, jaki mam model. Oni dla mnie wszystko dopasowali i mi to wysłali. Sam bym na pewno sobie z tym nie poradził tak łatwo.

Klarka45

Posty: 12