picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

busy do Niemiec, gdzie znajdę?

busy do Niemiec, gdzie znajdę?

W jakich godzinach i dni jeżdżą busy do Niemiec pomorskie? Czy może polecicie mi sprawdzoną firmę, która jest zawsze na czas i nigdy się nie spóźnia?

juron

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że codziennie jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po kilku i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Czasami jak się później dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

micko

Posty: 3

 
Przewozy do Niemiec są w różnych cenach. Wszystko zależy od danej firmy, więc nie powiem Ci konkretnej kwoty. Warto korzystać z busów ze swojego województwa.

icee

Posty: 6

 
Przewozy do Niemiec są w przeróżnych cenach. Wszystko zależy od danej firmy, więc nie powiem Ci konkretnej kwoty. Pożądane byłoby korzystać z busów ze swojego województwa.

Jasio234

Posty: 6

 
Ja również wybieram busy do Niemiec pomorskie, tylko ja jeżdżę 2 razy w roku. Nie mam jednego dobrego przewoźnika. Chociaż chciałabym mieć numer telefonu, jeżeli coś macie to możecie mi też polecić.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają duże autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy dużej.

Ni56o87

Posty: 2

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec pomorskie tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi kilka razy w roku i nigdy nie było żadnego problemu. Kierowcy są bardzo mili i kulturalni. Nigdy się nie spóźniają więc jest dobrze.

Komimya

Posty: 2

 
Busy do Niemiec jeżdżą każdego dnia, wobec tego bez problemu odszukasz jakiegoś przewoźnika. Ja zawsze uważam na flotę pojazdów. Poszukuję busa, który będzie wygodny. Nienawidzę siedzieć długo w jednej pozycji, a w poniektórych busach rozkładają się fotele.

Kitas

Posty: 11