picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

dom z bali parterowy, oferta

dom z bali parterowy, oferta

Ile kosztuje budowa domu drewnianego z bala toczonego 18 cm? Zastanawiam się czy warto czy może szukać czegoś innego?

qwed

Posty: 1

 
Mam dom z bali toczonych i jest super. Mieszkamy w nim od roku i nie zamieniłbym go na żaden inny. Tego klimatu nie da się opisać to trzeba po prostu poczuć.

TomekK

Posty: 2

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Ludmo

Posty: 2

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

Klara323

Posty: 7

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, niemniej jednak może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, zatem z niej prędko skorzystałem.

Nikuś23

Posty: 2

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, zatem mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, albowiem mają w tym faktycznie dużą wprawę.

TomekK

Posty: 2

 
Podobają mi się innowacyjne domy z bali, natomiast niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wówczas ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niesłychanie dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Sis45

Posty: 6

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był niezwykle tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, ale i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, ale wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest niezwykle dobrze przygotowana.

Saradoonin

Posty: 2

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, zatem uzyskałem rzeczywiście niesłychanie niskie ceny. Jestem zaspokojony, bo całą pracę wykonali niesłychanie solidnie.

adam_rudas

Posty: 25