picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

nauka pływania legnica, gdzie ?

nauka pływania legnica, gdzie ?

Interesuje mnie nauka pływania w Legnicy. Polecacie kogoś kto rzeczywiście się na tym zna? Chodzi o dziecko i taka osoba powinna mieć odpowiednie podejście, żeby się nie zraził do pływania. Czekam na propozycje.

Klaudi

Posty: 3

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna liczba ludzi, dlatego nie pożądane byłoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, albowiem tak nam było wygodniej i dziecko o mnóstwo szybciej nauczyło się pływać.

laluśka

Posty: 7

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

Marioleczka

Posty: 9

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, niemniej jednak sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o sporo łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

@_werty

Posty: 8

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

eloop

Posty: 17

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

pawel253

Posty: 4

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Black_Riot

Posty: 4

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, ale to bardzo przyda.

Klara323

Posty: 4

 
Nie przepadam za wodą, lecz rzeczywiście dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, albowiem to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, lecz jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

Kotr_r9

Posty: 7

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, lecz trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, zatem według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

Hunka

Posty: 5