picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

idealne tętno bieganie, opinie

idealne tętno bieganie, opinie

Słyszałem od znajomych, że jest coś takiego jak kalkulator biegowy. Niestety nie wiem, na czym on polega i co się z nim sprawdza. Czy jesteście w stanie mi to wytłumaczyć? Na jakich stronach korzystać z kalkulatorów.

roudee

Posty: 1

 
Kalkulator biegowy zazwyczaj sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Również słyszałam, iż jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednakże nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, iż te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

sertusw

Posty: 10

 
Warto sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Dlatego na sporo stronach możesz odnaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić porządne tętno.

NHL-USA

Posty: 23

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

Him-Tuuu

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o kalkulator BMI to odszukasz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, jakie uprawiają sport. Można na niej odnaleźć również różne kalkulatory, a zarówno istotne informacje na temat biegania.

Yuri20

Posty: 3

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezmiernie źle wpływa na nasze zdrowie.

Grabow12

Posty: 3

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

1adversary

Posty: 20

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie wymagamy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko wymagamy specjalnego wzoru.

nemiasty

Posty: 4

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

Bryzyt1

Posty: 2