picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

trawy ozdobne, znany producent ?

trawy ozdobne, znany producent ?

Nie wiem czy stawiać na jednoroczne rośliny czy na byliny? Wiem, iż byliśmy są całoroczne, natomiast też nie wiem, jakie konkretnie wybrać? Czekam na opinie ludzi, które zajmują się ogrodami i są w tym rzeczywiście doświadczone.

Milenoss

Posty: 2

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę ładne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

matek562

Posty: 6

 
W sprzedaży jest mnóstwo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

Jasio234

Posty: 4

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

Pendrzec

Posty: 10

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to wielkie ogrody, ale spędzają tam niezmiernie sporo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

gerrry

Posty: 9

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, jaka się tym zajmuje to robiła i przywieźli rzeczywiście ładne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak rzeczywiście się na tym nie znam. Mnie tylko raduje wygląd roślin, natomiast pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

namok

Posty: 2

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to duże ogrody, ale spędzają tam bardzo dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła rzeczywiście piękna. Nie jest mocno wymagająca, wobec tego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeżeli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najniezwyklej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

09_wery5

Posty: 7

 
U mnie producent roślin zaoferował niezwykle niskie ceny. W ten sposób wiem, że nie przepłaciłem. Odpowiednio mnie to bardziej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko pozyskałem.

edmundzik

Posty: 5