picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

drzwi dębowe wewnętrzne

drzwi dębowe wewnętrzne

Jak podchodziliście do zakupu drzwi przy wykończeniu nieruchomości i jak najlepiej właśnie dopasować drzwi do ogólnego stylu aranżacji? Wszystkie wskazówki ogólnie mile widziane, razem z poleceniami konkretnych modeli drzwi, które macie u siebie. Nie zaszkodzi, bo jednak w branży ciężko o przegląd wszystkiego.

Nowe-Torby

Posty: 1

 
Jako ciekawostkę powiem, że dąb potrafi się samodzielnie zregenerować i delikatnie zmienia wygląd na ciemniejszy z czasem, więc pod niektóre aranżacje to prawdziwa gratka, jeżeli tak można powiedzieć.

gregBard

Posty: 16

 
Z producentem masz oczywiście inną rozmowę, bo oni nawet wiedzą, jaki model drzwi do konkretnej aranżacji pasuje. Nie masz problemów z dopasowaniem.

Grabow12

Posty: 3

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

emu45

Posty: 9

 
Sprawdź koniecznie, czy otrzymasz jakiś standard gwarancyjny. Według mnie na rok minimum. Ogólnie drzwi drewniane to większa prywatność. Oczywiście spójność drzwi zewnętrznych i wewnętrznych raczej wymagana.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Drzwi montuj od zewnątrz, rozumiesz? Żeby sobie oszczędzić metraż. Ci, co do wewnątrz drzwi otwierają to tracą niepotrzebnie przestrzeń. Dla mnie to nigdy nie miało większego sensu.

StaryChemik

Posty: 4

 
Spójność drzwi wewnętrznych i zewnętrznych raczej niekoniecznie, chociaż oczywiście wielu dekoratorów się nie zgodzi :)

Yymyasui

Posty: 2

 
Dębowe drzwi masz właściwie na całe życie, przechodzi na kolejne pokolenia i pasuje uniwersalnie do każdej aranżacji, więc nawet nie musisz wymieniać tak naprawdę później. Sporo problemów aranżacyjnych odpada, dzięki temu.

felixxx

Posty: 9

 
Masz bezpośredniego producenta drzwi dębowych, do tego z własnym transportem http://www.meblerevia.com/kontakt.html, więc się najbardziej opłaca. Jak zamawiałem w powiecie częstochowskim to nic dodatkowo nie dopłacałem. Fajne modele, znacznie przyjemniejsze wydaje mi się od metalowych. Lubię ciepłe aranżacje ogólnie, a drzwi dębowe do takiego stylu wykończenia pasują najbardziej, po prostu.

iDoRy

Posty: 3

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

Marioleczka

Posty: 2