picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

tania apteka w Kluczborku

tania apteka w Kluczborku

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Kluczborku, jaką polecacie?

labuh

Posty: 16

 
Jak jestem w odwiedziny u mojej babci to pierwsze co się u niej w domu rzuca w oczy to sterta leków na komodzie. To jest niepojęte ile jej tego lekarz przepisuje. Osobne na ciśnienie, na wątrobę, na trawienie, na żylaki...Ciężkie jest życie seniora w tym kraju.

bladek

Posty: 8

 
Ja to problemu z cenami nie mam, ale za to z dostępnością. Tych tabletek co ja potrzebuję to w ogóle w Kluczborku jest

propek1

Posty: 7

 
Parę fajnych aptek by się w mieście znalazło. Te większe sieciowe zwłaszcza często robią dobre promocje. Niedawno mi się udało w niezłej cenie kupić bardzo dobre tabletki wzmacniające na skórę, włosy, paznokcie.

bialeiczar

Posty: 9

 
Warto przede wszystkim wypytać lekarza, który lek przepisuje czy jest to najtańszy zamiennik, czy nie. Bo wiem, że niektórzy lekarze zwracają na to uwagę i starają się przepisać człowiekowi rzeczywiście najtańszą alternatywę, a inni mają to w nosie.

apepsi1983

Posty: 7

 
Najlepsze jest to, że wszystkie apteki się reklamują jako – tanie. Tylko jak człowiek wejdzie i chce receptę wykupić to nagle oczy się robią wielkie jak monety pięciozłotowe ;P Trzeba się sporo nachodzić po mieście, żeby się na lekarstwa nie wykosztować.

Dobruś23

Posty: 10

 
Myślę, że Apteka Zdrowit znajdująca się na ulicy Ściegiennego 5 jest jak najbardziej na plus. Co jak co, ale akurat pod względem cen to jest to naprawdę taka apteka, która jest super. Tak mi się przynajmniej wydaje w tym momencie.

Krzychoo

Posty: 7

 
Za kilka dni idę do lekarza i już sobie myślę o tym ile mi leków przepisze. Ostatni raz jak byłem to recepta mnie kosztowała ponad stówkę, a wiem, że inni płacą jeszcze więcej.

@marcelko

Posty: 12