picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

tania apteka w Gliwicach

tania apteka w Gliwicach

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Gliwicach, jaką polecacie?

zinger545

Posty: 8

 
Przejdź się do apteki Zdrowit - w Gliwicach ta sieć ma aż 7 punktów. Osobiście chodzę do apteki na Sobieskiego 2 i naprawdę nie mogę przyczepić się do czegokolwiek, nawet do wystroju wnętrz.

karmelaniolek

Posty: 23

 
Ja to się już dawno przerzuciłam z tabletek na zioła. O wiele lepsze rozwiązanie, bliżej natury, lepiej przyswajane przez organizm, tańsze i skuteczniejsze. Już praktycznie tabletek nie stosuję, wszystko można wyleczyć odpowiednim naparem. Polecam.

Morchepl

Posty: 18

 
Ja to się ostatnio mile zaskoczyłam w aptece. Zaszłam po czosnek w kapsułkach na odporność. Normalnie coś takiego kosztuje ponad dychę, a ja zapłaciłam niecałe 7 złotych. Ale to nie było w Gliwicach tylko w KK.

phonik

Posty: 14

 
Od czasu do czasu można w każdej aptece trafić na jakieś sensowne promocje, ale najlepsze są te apteki, które na co dzień mają niewygórowane ceny. A takich aptek to w Gliwicach jest tyle co kot napłakał.

beata77

Posty: 5

 
U mnie to aż tak najgorzej nie jest jeśli chodzi o leki. W zasadzie to powiem, że w aptece jestem średnio raz na kwartał, więc naprawdę rzadko. Także dużej uwagi do cen to nie przywiązuję, idę tam gdzie akurat mam po drodze.

@_werty

Posty: 8