picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Trochę chorowałem i okazało się, że erekcja mi się mocno osłabiła. Nie wiem do końca, czy to stan przejściowy, czy to będzie już zawsze, ale nie chcę się załamywać, tylko znaleźć rozwiązanie, które mi faktycznie pomoże od czasu do czasu uzyskać pełną erekcję. Proszę o normalne odpowiedzi, pomoc doświadczonych mężczyzn. Pozdrawiam.

Miki789

Posty: 6

 
Tylko nie pij alkoholu, jeżeli korzystasz ze wspomagaczy, bo temat może wejść za mocno :D

Marioleczka

Posty: 8

 
Z tych najwyżej ocenianych to potwierdzam, że Dr Penigreat, ale nie tabletki, tylko żel. Smaruję od czasu do czasu, bo miałem problemy hormonalne, do tego psychoterapia. Znalazłem dziewczynę w najtrudniejszym życiowym okresie, ale do stosunku bez żelu by na pewno nie doszło, bo po prostu psychicznie nie dawałem rady. Można pokombinować, ale to przydatna sprawa.

simeone

Posty: 11

 
Chyba tylko żel faktycznie powiększa penisa, bo dochodzi do dużego ukrwienia. Naturalnie takiej dużej erekcji nie da się uzyskać. Wiem, bo wiele podobnych specyfików również przetestowałem.

grażyna34

Posty: 17

 
Też myślę, że żele są ok i partnerki jakoś inaczej na nie patrzą, niż na typowe tabletki na potencję. Jakby bardziej do zaakceptowania w życiu łóżkowym. Tak mi się wydaje patrząc po osobistych doświadczeniach.

damer56

Posty: 10

 
Mi pomogło odchudzanie na wzrost libido i ostatecznie skończyły mi się wahania miękki – twardy penis, może to długoterminowe rozwiązanie dla ciebie?

Fajae

Posty: 13