picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Miał być pierwszy raz, spaliłem z nerwów. Przymierzam się do następnej próby, prawdopodobnie za 2 tygodnie, bo wtedy jestem z dziewczyną umówiony. Czego mogę doraźnie użyć, żeby zwiększyć szanse powodzenia? Bardzo mi na tym zależy ;)

TomekK

Posty: 6

 
Nie ma co się oszukiwać. Rozmiar penisa ma znaczenie, podobnie do grubości. Technika techniką, ale bez sprzętu człowiek niestety nie podziała.

pawel253

Posty: 7

 
A co z buzdygankiem, tribulusem? Próbowałeś może? Brałem to, żeby na siłce mieć lepsze wyniki, ale okazało się, że strasznie się pobudzam i musiałem odstawić :D

esdoen1

Posty: 14

 
A może do urologa się przejdź najpierw, a niekoniecznie do seksuologa, bo to najczęściej znacznie droższa opcja.

apepsi1983

Posty: 18

 
Kobiety w nerwach często mówią, np. do swoich „misiów”, że mają małe penisy. To straszna obelga, a w praktyce można niewiele zrobić. Operacja to naprawdę dla mikrusów raczej, droga. Zostają suplementy, ale tutaj trzeba uzbroić się w cierpliwość. Od razu nic nie będzie. Według mnie po kuracji półrocznej można dopiero porównywać wyniki.

frunter45

Posty: 16

 
Zmierz dobrze penisa i porównaj ze statystykami europejskimi, ewentualnie światowymi. Wtedy zobaczysz, czy faktycznie mieścisz się w normie, czy trzeba już podejmować działania medyczne.

ostry802

Posty: 38

 
Wiem, że Ruscy to leją zimną wodę, jeżeli komuś „nie staje” na wysokości zadania ;) Zimne prysznice naprzemienne z gorącymi to też nie jest zły pomysł, ale musisz mieć pewność, że nic złego z krążeniem nie masz.

Ilot78

Posty: 11

 
Miałem 12.5 cm penisa. Chodziłem do urologa, seksuologa z marnymi wynikami. Z kobietami też słabe relacje, po prostu się wstydziłem własnego ciała. Okazało się później, że mam niepełną erekcję, a przez to ciała jamiste nie pokazują faktycznej długości penisa. To mi akurat podpowiedział dobry lekarz, w ogóle innej specjalizacji. Piłem kilka suplementów później, a najbardziej mi pomógł dr Penigreat, w sumie niemiecka jakość się potwierdziła. Teraz przy pełnym ukrwieniu mam spokojnie 14.2 cm, więc już w średniej europejskiej się mieszczę. Nie musiałem robić specjalnych ćwiczeń, czy stosować pompek. Sam suplement wystarczył. Polecam, bo wiem, co to jest za problem.

Snaco

Posty: 8

 
Kiedyś czosnkiem, cebulą i zimnymi kąpielami leczono podobne schorzenia. Może warto wrócić do klasyki i sprawdzić, czy coś na libido zadziała.

Takumi

Posty: 20