picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Tania apteka w Bytomiu

Tania apteka w Bytomiu

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Bytomiu, jaką polecacie?

namok

Posty: 11

 
Najbardziej to mnie denerwuje w aptekach to, że często nie mają tych leków co mi akurat lekarz przepisał. I każą człowiekowi czekać na zamówienie. A ja nie mam za bardzo ani czasu, ani ochoty na takie czekanie...

qwed

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o Bobrek to nie najlepiej jest w okolicy z tanimi aptekami. Ja specjalnie jeżdżę do centrum, tam już prędzej można gdzieś wykupić receptę za rozsądne pieniądze.

gregBard

Posty: 17

 
Mi to żal starszych osób, czy w ogóle chorujących. Na leki wydaje się bardzo dużo. Inna sprawa, że też lekarze są temu winni w dużej mierze. Dla nich to najłatwiej jest pacjentowi tabletki przepisać. A w wielu wypadkach wystarczy zmiana trybu życia, zmiana diety, jakiś sport i leki są w ogóle nie potrzebne.

mokwas

Posty: 18

 
Dużo zależy od lekarza tak prawdę mówiąc. Może zapisać równie dobrze tańszy lek, jakiś substytut o tym samym składzie, tylko musi się mu chcieć. Inna rzecz, że oni często przepisują te leki, za których promocję dostają po prostu kasę. Taka prawda.

Modniś

Posty: 18

 
W Bytomiu niedaleko parku miejskiego była swego czasu dość niedroga apteka. Ale z tego co widzę to chyba ją zamknęli. Na tę chwilę to sama bym miała problem, żeby taką najtańszą w okolicy wskazać.

3czex

Posty: 16

 
Moja babcia to połowę emerytury na leki wydaje. To jest jakiś horror. Niby są jakieś refundacje i inne takie wynalazki, ale to wszystko i tak za mało. Ceny z tego co babcia mówi to praktycznie z roku na rok są coraz wyższe.

nemiasty

Posty: 14

 
Niedawno w miarę tanio receptę wykupiłam w aptece przy dworcu, ale jak się ona nazywała...też chciałabym wiedzieć. Byłam tam pierwszy raz w życiu.

Kaazz

Posty: 12

 
Sprawdź sobie Apteki Zdrowit - sam tylko tam realizuję recepty i kupuję jakieś witaminy. Po prostu wszystko jest wyraźnie tańsze - szczególnie w porównaniu z małymi aptekami, do tego nie było do tej pory takiej sytuacji, że nie mogłem zrealizować recepty, bo nie było leku w aptece. Wypowiadam się o aptece Zdrowit na ulicy Jainty 20, choć w innych jest zapewne podobnie.

3_0Simer

Posty: 10

 
Z aptekami to jak z marketami, dobrze jest sprawdzać sobie aktualne promocje, bo robią ich dużo. Niedawno kupowałam witaminę C za jakieś grosze, bo akurat mieli całą akcję rabatową w aptece na Wrocławskiej.

frezzzer

Posty: 15