picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Cześć! Szukam fajnych pewnych preparatów poprawiających współżycie, zwiększających doznania, coś możecie podpowiedzieć? Ostatnio jakoś mam mniej seksualnej mocy, szybciej z partnerką kończymy, generalnie nie jest tak dobrze jak było wcześniej.

figo

Posty: 5

 
Kupiliśmy sobie ostatnio z narzeczoną kamasutrę i testujemy niektore pozycje, to powiem że trzeba być człowikiem gumą , żeby dać radę momentami. To nie jest na pewno zabawa dla każdej pary

Wygodniś22

Posty: 7

 
Czasami można sobie pomóc odpowiednim suplementem a czasami jest konieczna wizyta u lekarza jeśli problemy są naprawdę poważne a wiem z własnego doświadczenia że facet do lekarza to nie lubi za bardzo chodzić.

Złoty

Posty: 5

 
Z tymi różnymi preparatami i suplementami to trzeba ostrożnie. Na pewno dobrze jest sobie ulotkę ze składem dokładnie przejrzeć i sprawdzić co tam jest w tym cz innym środku wsadzone.

Smakosz1

Posty: 25

 
Ja to jestem bardzo ciekaw jak to będzie na stare lata, czy w ogóle sex z naszego małżeństwa zniknie, czy jednak wciąż będzie nawet jak już będziemy założmy po 50 tce...ktoś ma jakieś doswiadczenia?

1adversary

Posty: 20

 
Już tak jakoś wyszło że jednych facetów natura bardziej obdarowała a innych drobniej. I tak trzeba się cieszyć że nie jesteśmy azjatami, bo według statystyk to u nich jest ponoć najbiedniej z centymetrami :)

Bienkus

Posty: 10

 
Witam. Suzkałem przez długi czas jakiegoś dobrego preparatu na potencję i ostatecznie trafiłem na żelowy Dr.Penigreat. Bardzo fajnie działa, bezpiecznie, nie mam jakiś alergii od niego, efekt jest szybki, mocny, można poczuć seksualną moc jak u nastolatka, mimo że nastolatkiem już od dawna nie jestem...

dyduch34

Posty: 18

 
Dużo związków się rozpadło przez problemy łożkowe. Taka prawda, że od seksu dużo zależy, te małżeństwa które są ze sobą długo i się wciąż lubią to muszą mieć dobry sex, nie ma innej opcji według mnie .

ostry802

Posty: 38

 
Mi dużo daje to że jeżdżę regularnie na rowerze, ruszam się krótko mówiąc. Moim zdaniem sport ma bardzo dobry wpływ na kondycję też czysto seksualną i widzę to po sobie...inna sprawa że też schudłem, jestem bardziej gibki, także można coś tam pokombinować z żonką ;]

gregcie@

Posty: 12

 
Każda para musi znaleźć swój sposób na udany seks, tu nie ma jakiś magicznych uniwersalnych zasad wg mnie. Ale jedno jest wspólne dla wszystkich par – musi być zdrowie i dobra kondycja, bez tego to się za wiele nie porządzi w łóżku.

cinto

Posty: 14