picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Skuteczne leczenie

Skuteczne leczenie

Kurcze co tu wykonać.. od pewnego czasu wciąż mam bóle stawów. Kupuję glukozaminę, jak mi polecili na forum dla sportowców na stawy, niemniej jednak to nic nie daje :/ znacie może jakiś inny sposób?? Jak siada to skrzypię, jak wstaję z łóżka to tak samo no szkoda gadać...

KLrystak

Posty: 29

 
Mam na Ciebie dobry artykuł http://www.merlin‐zdrowie.pl/?id=warto_wiedziec proszę poczytaj sobie a od razu odtworzysz oczy i będziesz wiedział co masz zrobić. Ja na tę stronę trafiłem ponad rok temu, albowiem to jeszcze jesień była i miałem okropne bóle w stawach. Postanowiłem spróbować i obecnie jestem jak „nowy“. Troszkę czasu minęło zanim stanąłem na nogi, jednak bez tego to mogłem już praktycznie zamawiać wózek inwalidzki. Miałem nawet myśli samobójcze.. a obecnie cieszę się, iż mogę choćby iść na spacer na własnych nogach!

jajosz12

Posty: 17

 
Podłoża trądziku to niezbadane regiony nawet w obecnych czasach, bowiem wiesz jedni mówią, że to przez bakterie tlenowe, inni że przez beztlenowe natomiast co jeżeli jeszcze przez coś innego?? U mnie też tak nie wiedzieli, póki nie skorzystałem z zabiegów z użyciem prądu. http://www.merlin‐zdrowie.pl tutaj masz o tym więcej info, te prądy leczą nie jedynie trądzik ale i mnóstwo innych chorób o podłożu bakteryjnym. Wiadomo, że są bakterie takie na jakie wystarczy ciepły ręcznik i herbata z miodem natomiast różne niestety są mocniejsze.

Asd7

Posty: 33

 
Na pewno niesłychanie cierpisz jak musisz wyjść z domu :-( kurcze chciałabym jakoś pomóc lecz nie jestem w stanie, mój tata jest lekarzem, lecz stomatologiem no to za dużo nie pomoże w tej kwestii. Jak wróci do domku to ja się go spytam, lecz teraz to ja nie jestem w stanie nic Ci pomóc, ja jeszcze dobrze biologii w szkole nie miałam, bowiem dopiero coś o roślinach przerabiamy natomiast o ludziach to będzie potem, lecz jak tata przyjdzie to ja się go od razu spytam, tak żebyśmy wiedziały obie troche więcej natomiast może coś pomogę, trzymaj się :-**

arko1916

Posty: 16

 
Czytam mnóstwo informacji w necie o zdrowiu, lecz na tym to ja się akurat mało znam, dlatego myślę, że doktor pierwszego kontaktu winien Ciebie sprawdzić zaś później przekierować o odpowiedniego specjalisty, albo wysłać na badania kontrolne. Czasem zdaje nam się, że wiemy co jest przyczyną naszego złego zdrowia, zaś później z badań okazuje się coś zupełnie innego. Lekarze bez badań wielokrotnie też nie mnóstwo są w stanie powiedzieć, w końcu człowiek to niezwykle skomplikowany mechanizm ;)

MiM

Posty: 23

 
Ja wszystkim polecam merlina!

http://www.merlin‐zdrowie.pl tu jest ich oficjalna strona. Dzięki nim można wyleczyć niezmiernie wiele różnorakich schorzeń. Mój trądzik męczył mnie porządne dwa lata i to jeszcze o dziwo jak byłam już po 21 roku życia. Totalnie nie wiedziałam dlaczego tak późno mnie to dorwało, zaś po paru sesjach z Zapperem zaczęłam widzieć wielką poprawę! Nie wiem czy u każdego działa to tak prędko, lecz po miesiącu już wyglądałam niezmiernie dobrze i zostało mi tylko kilka małych blizn w miejscach gdzie się zadrapałam.

mokwas

Posty: 17

 
Oj to nie jest porządny pomysł, aby szukać kolejnego lekarza skoro od kilku lat już masz problem a póki co nikt nic nie pomógł.. ja nie wiem których my mamy tych lekarzy! Moja koleżanka też jak idzie to zawsze jej przepisują leki przeciwbólowe zamiast leczyć przyczyny! A później się okazało, iż ma zwyrodnienie stawu biodrowego i już nic się nie da z tym wykonać! Dziewczyna ma 31 lat w tym roku a chodzi (utyka mocno) jak 80 letnia babcia, albowiem doktor nie był w stanie jej zdiagnozować na czas!
Patologia!

szymon2626

Posty: 27

 
Nie mam pojęcia co ci doradzić zamiast tego, byś się nie stresował i nie unikał lekarzy. Ja sam nigdy nie miałem dolegliwości ani nikt z mojej najbliższej rodziny również, więc no na szczęście, ale za to w takim momencie jak obecnie, też nie jestem w stanie doradzić ci nic konkretnego. Wiem jednakże, iż domową medycyną może i to podleczysz, ale się nie wyleczysz do końca. Z drugiej jednakże strony, dzisiaj z niczego nie da się raczej wyleczyć do końca życia, choroby lubią wracać jak bumerang.. no ale trzymaj się w zdrowiu ;)

korasek

Posty: 36

 
No to teraz troszkę mi głupio, bo my tu na forum na ogół z takimi mało poważnymi tematami, zaś tu nagle trafia się ktoś kto ma naprawdę poważny problem. Przepraszam, iż nie mogę Ci pomóc, bo ja z medycyną to nie mam nic do czynienia i nawet bałbym się coś zalecać nie znając się nic zaś nic, natomiast jak najniezwyklej i najmocniej radzę tobie udać się może jeszcze do jednego czy dwóch specjalistów, albo poszukaj w prasie zagranicznej – może tam odszukasz rozwiązanie twoich problemów i poczujesz się lepiej!

Thaniell

Posty: 21

 
Trądzik jest spowodowany pośrednio poprzez bakterie beztlenowe a więc takie, jakie nie lubią tlenu w swoim środowisku, wobec tego idealnym rozwiązaniem jest dotlenienie krwi http://www.merlin‐zdrowie.pl poczytaj tutaj o tym więcej jak możesz się pozbyć trądziku, a zobaczysz iż powoli zacznie znikać a ty dodatkowo się będziesz lepiej czuć, bot e bakterie beztlenowe ogólnie mają zły wpływ i na zdrowie i na wygląd skóry. Nadmiar tych bakterii wywołuje przy okazji bóle głowy, ospałość a nawet depresję!

bezi2

Posty: 23