picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

tania apteka w Jaworznie

tania apteka w Jaworznie

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Jaworznie, jaką polecacie?

bartek33

Posty: 7

 
Pochwalę się, że ostatnimi czasy to raczej nie chorowałam, więc co do aptek dużego rozeznania nie mam. Pół roku temu mnie złapało przeziębienie i wtedy pamiętam, że jak zrobiłam zakupy to wydałam naraz blisko 100 zł.

nemiasty

Posty: 8

 
Parę sensownych aptek w Jaworznie by się znalazło. Jeszcze dużo na pewno zależy od tego jakich konkretnie tabletek się szuka. W jednym sklepie można taniej znaleźć rzeczy na grypę, w innym dla diabetyków, jeszcze w innym dla sercowców.

grundert5

Posty: 19

 
Ja to zawsze jak idę do apteki wykupić leki to idę z ciężkim sercem. Także taka moja porada dla młodych – dbajcie o siebie, nie chorujcie. Bo można finansowo się naprawdę posypać.

Cigerko

Posty: 18

 
Mnie to ceny nie przerażają, ale bardziej niekompetencja obsługi. Już się któryś raz natknęłam na farmaceutę, który nie potrafił mi na proste pytania odpowiedzieć co do składu leków..czego oni ich uczą w tych szkołach?!

Demi45P

Posty: 24

 
Osobiście mogę polecić w tym momencie aptekę Zdrowit, a znajduje się ona na ulicy Adama Mickiewicza 11. Myślę, że wszystko jest na naprawdę bardzo wysokim poziomie, to trzeba przyznać.

arko1916

Posty: 9

 
Najłatwiej poznać tanią aptekę po kolejkach. Ja pamiętam jak studiowałem w Katowicach to przed jedną apteką na mieście kolejka bywała regularnie tak spora, że ludzie stali jeszcze w korowodzie na zewnątrz na chodniku.

johncena67

Posty: 13