picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Tania apteka w częstochowie

Tania apteka w częstochowie

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Częstochowie, jaką polecacie?

E-GOista

Posty: 8

 
Moje doświadczenia z aptekami są raczej małe. Ostatnio, jakoś miesiąc temu musiałem sobie kupić maść na bolące kolano to rzeczywiście musiałem jakąś aptekę znaleźć, ale to poszedłem do najbliższej po prostu. Nie wiem czy przepłaciłem, pewnie tak, ale zależało mi na czasie.

dof77

Posty: 17

 
Z roku na rok to mam wrażenie, że aptek w Czewie jest coraz więcej. Mnożą się jak banki. Już można praktycznie całe ulice bankowe znaleźć w mieście, podobnie są takie centra skupiające apteki. Całe dzielnice aptek powstaną za jakiś czas, jeśli taki popyt będzie się utrzymywał.

gregcie@

Posty: 16

 
Mama wspominała coś niedawno o dobrej aptece koło PKP, ale nic więcej nie wiem. Ona akurat jest w miarę oblatana w temacie, bo już ma swoje lata i bez codziennej porcji pigułek to nie ma życia.

kdeel32

Posty: 19

 
Sama szukam jakiejś apteki z przystępnymi cenami, ale z myślą o mojej mamie, która regularnie musi być brać leki na Alzheimera. Póki co to na leczenie idzie bardzo dużo pieniędzy i nic nie wskazuje na to, że ceny miały pójść w dół.

yarofe

Posty: 18

 
Generalnie Częstochowa to miasto aptek, jest ich u nas naprawdę bardzo dużo. Ja tam mogę polecić aptekę Zdrowit - na ulicy Inwalidów Wojennych 3. Po prostu jest chyba najtaniej, a jednocześnie farmaceuci są bardzo mili i fachowi, zawsze pomogą.

gregBard

Posty: 17

 
Koło Polibudy wiem że była kiedyś dobra, tania apteka, ale dokładnego adresu nie kojarzę. Wiem, bo mój brat, który choruje na cukrzycę kiedyś o niej wspominał, ponoć można było zrobić większe zakupy i nie wyjść bez kasy na koncie.

yetsize22

Posty: 13

 
W Czewie jeszcze nie jest tak najgorzej jeśli chodzi o apteki. Ja studiowałem w Kato, to tam dopiero mieli stawki. Żal człowiekowi było na zwykłą witaminę C, żeby wykupić. Już wolałem się leczyć herbatą z cytryną i miodem z czosnkiem. W sumie – skuteczniejsze.

grażyna34

Posty: 17

 
Pootwierali dużo nowych aptek w Częstochowie, ale jak dla mnie to cenowo wszędzie jest tak samo. Chyba, że akurat jakiś konkretny lek jest przeceniony, to wtedy faktycznie można odczuć różnicę w cenie, ale to trzeba mieć fart, żeby akurat na takie promo trafić.

johncena67

Posty: 17