picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sesja nad morzem, oferta

sesja nad morzem, oferta

Poszukuje fotografa do sesji nad morzem. Jeśli znacie kogoś, kto jest doświadczony i zna jakieś ciekawe miejsca to dajcie znać.

Klaudi

Posty: 1

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

Ycomojo

Posty: 2

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

Grabow12

Posty: 4

 
Próbowałem sam robić różne fotografie i mimo iż mam sprzęt wart wiele pieniędzy to efekty nie wychodziły najlepsze. To prostu trzeba umieć robić, a nie każdy się do tego nadaje. Ustawienie, wybranie dobrego miejsca tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie.

VjakV

Posty: 2

 
Fotografii każdy z nas ma bardzo wiele, natomiast sami wiemy, które one są? Według mnie nawet, jeżeli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie fotografie wykonane przez profesjonalistę.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
My zazwyczaj sami robimy sobie zdjęcia. Nie ulega wątpliwości nigdy nie będą takie super jak robione poprzez fotografa, natomiast można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, które mamy to ze ślubu. Wiem, że takie sesje są dziś możne, dlatego nie ma większych problemów żeby kogoś poprawnego odnaleźć.

090913123

Posty: 3

 
Lubię zdjęcia, zatem jeśli trafia się okazja żeby wykonać sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, jakiego już nie mamy. To miłe wspomnienia, zatem takie zdjęcia według mnie są super.

TomekK

Posty: 2

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

johncena67

Posty: 15