picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

kserokopiarki, szukam

kserokopiarki, szukam

Hejka. Na co zwrócić szczególną uwagę, gdy chodzi o zakup kserokopiarki warszawa? Zarekomendujecie jakąś konkretną firmę? Z góry dziękuję :-)

hihiotek

Posty: 6

 
Co najmniej kilka dni poświęciłem na wybór właściwej kserokopiarki. Dopiero później skontaktowałem się ze sklepem, który moim zdaniem ma zdecydowanie najszerszy asortyment, jeżeli chodzi o urządzenia biurowe. Pozdrawiam :)

345_14

Posty: 15

 
Nie miałem pieniędzy na urządzenia biurowe, więc zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. Nie rozczarowałem się, ponieważ oferta pewnego przedsiębiorstwa z tej branży przypadła mi do gustu. Mogę dać Wam namiary na priv :)

raptofil

Posty: 20

 
Nie miałem pieniędzy na urządzenia biurowe, więc zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. Nie rozczarowałem się, bowiem propozycja pewnego przedsiębiorstwa z tej branży przypadła mi do gustu. Mogę dać Wam namiary na priv :)

Snaco

Posty: 19

 
Mam świadomość, że gdy w rachubę wchodzi dzierżawa kserokopiarek będziecie musieli podpisać umowę terminową na 12, 24 lub 36 miesięcy. To pewien minus.

LiOx

Posty: 20

 
Wychodzę z założenia, że ciekawą alternatywę stanowi dzierżawa kserokopiarek. Zwróćcie uwagę na fakt, iż nie musicie od razu wydawać sporych kwot na wysokiej jakości urządzenia biurowe. Dodatkowo nie martwicie się o ich serwisowanie.

serduchosz

Posty: 17

 
Nie mogłem zainwestować dużych kwot w sprzęt, a w związku z tym zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. To rozwiązanie, jakie posiada niezwykle dużo zalet, ponieważ nie muszę martwić się kosztami serwisowymi, a koszty dzierżawy odliczam od podatku :)))

Dosti

Posty: 8

 
Uważam, że dzierżawę kserokopiarek na najlepszych warunkach będzie w stanie zapewnić Wam firma bilt polska. Przynajmniej tak było w moim wypadku i mam bardzo pozytywne wrażenia wynikające z dotychczasowej współpracy z nimi.

Nowe2014

Posty: 8

 
Przed zakupem zainteresujcie się tym, jaki wydatek stanowią koszty eksploatacji kserokopiarki. Ma to ważne znaczenie przede wszystkim wówczas, gdy sprzęt będzie wielokrotnie wykorzystywany.

karmelaniolek

Posty: 23