picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ROLLMASAŻ SILVER

ROLLMASAŻ SILVER

Jesteście w stanie poradzić jakąś sensowną firmę jeśli chodzi o sprzedaż rollmasaży czy innych sprzętów, które będą się dobrze sprawdzać pod kątem kształtowania, modelowania sylwetki. Jeśli ewentualnie w tym zakresie macie coś sprawdzonego, będziecie w stanie coś podpowiedzieć, poradzić to dawajcie znać.

miaziol

Posty: 1

 
Raczej większość miejsc takich jak kluby fitness funkcjonuje obecnie na wysokim poziomie i można liczyć na to, że te miejsca będą dawały również szerokie możliwości wszystkim, którzy z nich będą korzystać. Modelowanie sylwetki to jedna z tych usług, które faktycznie budzą coraz większe zainteresowanie i można oczekiwać, że faktycznie te proponowane urządzenia, które to ułatwiają będą bardziej funkcjonalne.

saradonin

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o moje doświadczenia to jesteśmy zadowoleni z oferty przygotowywanej przez serwis https://vacusilver.pl/. Mamy kilka urządzeń w salonie urody od nich w tym między innymi kapsułę podciśnieniową i klientki są bardzo zadowolone. Dodatkowo wydaje mi się, że bardzo dużym plusem będzie również dla firmy to, że gwarantują cały czas serwis, który szybko reaguje na problemy i sprawnie dokonuje napraw.

labuh

Posty: 6

 
Faktycznie na ofertę przygotowywaną przez https://vacusilver.pl/ możesz liczyć jak prowadzisz studio urody. Mają w swojej dyspozycji doskonały sprzęt, spory wybór między innymi jeśli chodzi o urządzenia do masażu i świetną kabinę podciśnieniową. Klientki, które z tej kabiny korzystają są bardzo zadowolone z efektów.

Jasio234

Posty: 4

 
U mnie bardzo dobrze się sprawdziła współpraca z firmą Jedynka (https://vacusilver.pl/). Świetne urządzenia do masażu, które faktycznie doskonale się sprawdzają, do tego kapsuła podciśnieniowa. Ogólnie jeśli chodzi o przygotowanie wyposażenia pod kątem salonu urody to można na nich liczyć. Dla mnie istotne było również to, że nie tylko sprzęt sprzedają, ale również do niego gwarantują także kompleksową obsługę techniczną, serwis, gdy dzieje się coś niepokojącego.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
U mnie w klubie fitness funkcjonuje kompleksowo wyposażenie z oferty https://vacusilver.pl/. Ale szczególnie polecam ich kapsułę podciśnieniową, wszystkie osoby, które u mnie ćwiczą są zachwycone sprzętem. Jeśli chodzi o samą firmę to funkcjonuje na bardzo wysokim poziomie, dostępne urządzenia sprzedawane są w rozsądnych cenach, a ich jakość jest doskonała tak więc zdecydowanie na plus.

Marioleczka

Posty: 2

 
Osobiście zdecydowałem się na sprzęt do solarium i salonu urody z oferty https://vacusilver.pl/ i jestem zadowolona. Bardzo dobra oferta jeśli chodzi o jakość wykonania, widać tutaj duże doświadczenie po ich stronie, a to niezwykle cenne, by faktycznie oferowany sprzęt dobrze się w praktyce sprawdzał w tym miejscu gdzie zostanie zamontowany.

Miluśkooo2

Posty: 3