picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

salon kosmetyczny w Krakowie, polecicie ?

salon kosmetyczny w Krakowie, polecicie ?

Witam. Potrzebuję pomocy. Zależy mi na dobrej jakości zabiegach kosmetycznych. Konieczna mi po prostu zaufana kosmetyczka w Krakowie. Jeżeli korzystacie z usług i jesteście zadowolone, to niezmiernie dziękuję za nakaz i pomoc.

Jacuś

Posty: 5

 
Tutaj mają sporo ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych https://www.munecakrakow.pl. Polecam, gdyż sama tu chodzę. Zawsze doświadczone usługi. Poza tym miła atmosfera i kapitalna pomoc w wyborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

AAjaka!!

Posty: 15

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

kubson942

Posty: 22

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie lecz zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

pawel253

Posty: 6

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Mnóstwo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, wobec tego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

CzarnyBlant

Posty: 18

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie skorzystać z takiej pomocy. Moja skóra już po kilku peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

alek45

Posty: 10

 
Bardzo ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

Morchepl

Posty: 14

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, ale to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

nemiasty

Posty: 18

 
Ze 100 pln trzeba się liczyć, lecz to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w doświadczonym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bowiem to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

qwed

Posty: 7

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, niemniej jednak musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi znakomicie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, niemniej jednak trzeba się naturalnie pilnować z jedzeniem itp. :D

waldek3551

Posty: 10