picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotograf wesele Zielona Góra, kogo polecicie ?

fotograf wesele Zielona Góra, kogo polecicie ?

Ile może teraz kosztować fotograf na wesele w Zielonej Górze? Jeżeli wiecie jak to wygląda to dajcie mi znać.

Dosti

Posty: 1

 
Tutaj macie http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub ofertę na fotografię ślubną w Głogowie i zajrzyjcie tam już teraz. Super fotograf robi przepiękne fotografie.

Miki

Posty: 8

 
Zamówiliśmy fotografię ślubną w Żarach Żaganiu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu dało super efekty. Każda osoba, która zdecyduje się na współpracę z doświadczonym fotografem będzie zadowolona. To są zdjęcia, jakich, na co dzień się nie robi, dlatego warto wydać na nie pieniądze.

Kitas

Posty: 2

 
Propozycji jest niesłychanie dużo, zatem na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być na nieszczęście kłopot z terminem.

090913123

Posty: 2

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, lecz akurat ślubne trzeba było wykonać. Musi być przecież jakaś pamiątka, zatem trzeba zadbać o to, aby była faktycznie bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez kłopotów się znajdzie.

labuh

Posty: 2

 
Dzisiaj jest o tyle dobrze, iż zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było dobrym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, wobec tego weselę się, iż przyszła moda na zdjęcia w jakiś niezmiernie interesujących miejscach. To lepiej wygląda.

labuh

Posty: 2

 
Nie wiem czy aż tak bardzo konieczny jest fotograf na weselu z Zielonej Góry czy innego miasta? Może na początku jeszcze tak, lecz później te zdjęcia najlepsze już nie są. Ludzie się bawią i to na całego.

Yymyasui

Posty: 4