picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Wkłady kominkowe powietrzne w Krakowie, gdzie kupić ?

Wkłady kominkowe powietrzne w Krakowie, gdzie kupić ?

Polecacie może jakiś sklep z kominkami w Krakowie? Przeglądam oferty i widzę, iż w przeróżnych miejscach są różne ceny. Może macie jakieś rozeznanie w tej kwestii? Jak coś, to oczywiście bardzo dziękuję za pomoc.

Hunka

Posty: 5

 
Słyszałem właśnie, że przez internet jest dużo taniej, a mnie właśnie tylko takie kominki w Krakowie interesują. Teraz remontuję dom, więc najlepszy czas na zmiany. Budżet jednak dość mocno okrojony :(

adamus_00

Posty: 10

 
Dzięki kominkowi można zaoszczędzić na ogrzewaniu. W dość krótkim okresie zwróci ci się inwestycja i na pewno będziesz zadowolony. Ja wybierałem spośród wkładów kominkowych z płaszczem wodnym w Krakowie. Mnóstwo interesujących ofert. Na pewno coś odnajdziesz. Pozdrawiam.

pawel253

Posty: 8

 
Zamówiłem kominek i czekam na dostawę i montaż. Jak będzie ok, to napiszę :) W sumie jeśli chodzi o sam montaż kominków w Krakowie, to znajdziesz wiele ofert. Gorzej z wyborem, bowiem za wiele asortymentu :D

OjOjdzi45

Posty: 9

 
Kominek z montażem zamawiałem w sklepie bezpiecznybiokominek.pl. To sprawdzona propozycja z Krakowa. Mają kominki dobrych producentów, zatem pożądane byłoby zaufać ofercie. Masz pewność, iż nie kupisz czegoś kiepskiego.

giena1977a

Posty: 5

 
To może wkłady kominkowe z płaszczem wodnym w Krakowie. Dużo jest dobrych ofert i akurat ja coś takiego wybrałem do siebie. Już teraz widzę pierwsze oszczędności na ogrzewaniu. Jestem zadowolony. Jak zamontujesz sobie taki wkład, to możesz korzystać również z ciepłej wody użytkowej. Możesz wykorzystać nawet kolektory słoneczne.

dobres34

Posty: 9

 
Nie mam zamiaru instalować kominka we własnym zakresie. Nic z tych rzeczy. Nie mam o tym bladego pojęcia. Jak coś, to możecie podesłać jakieś namiary w Krakowie. Szukam wśród kominków o tych najwyższych parametrach, albowiem urządzenie ma ogrzać cały dom.

Owijasek6

Posty: 10

 
Jak dla mnie to za duży wybór :) Z tego, co widzę, to kominków w Krakowie nie brakuje. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu dogadać z żona i ustalić choćby pierwsze znaczące kwestie. Musimy mieć jakieś ustalenia. Ja uważam, żeby zakupić kominek i podłączyć go do DGP. Żona myśli tylko o kwestii dekoracyjnej :)

TomekK

Posty: 7