picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

artykuły o finansach, który portal ?

artykuły o finansach, który portal ?

Poszukuję faktycznie wartościowych poradników o finansach. Niedługo czeka mnie kredyt hipoteczny. Chciałbym już teraz dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej. Polecacie coś konkretnego? Z góry wielkie dzięki.

123321

Posty: 6

 
Ostatnio mocno wpuściłem się w sferę szeroko pojętego biznes :D Nie mam zamiaru zrezygnować, wręcz przeciwnie studiuję wszelkie poradniki o marketingu. Czytam wszystko :)

woxxxx45

Posty: 14

 
Nie jestem pewna, ale to chyba ten właśnie blog, o którym sama chciałam napisać, że ma fajne artykuły o zdrowiu. Jestem pod wrażeniem ilości i naprawdę ciekawie opracowanych wpisów. Zwykle w tych sprawach jestem wybredna.

Klara323

Posty: 23

 
Nie pisz głupot. Jest sporo ciekawych poradników o technologii. Mój syn stale coś ciekawego wynajduje i opowiada. Niekiedy jestem pod wrażeniem :D Chyba za mało czasu spędzasz przy kompie ;) Pozdrawiam.

Jajcar4

Posty: 8

 
Jak znajdziesz jakieś rzetelne artykuły o marketingu, to podeślij. Firma zaczyna płatać mi figla, a dokładnie chyba sam dopuściłem do tego. Brak odpowiedniej reklamy, zero działań :( Mam nadzieję, że sklep tak szybko nie straci klientów i będę miał czas na odkucie się.

beata77

Posty: 5

 
To podsuń coś ciekawego, jeśli chodzi o artykuły o marketingu. Przydałoby mi się takie kompendium wiedzy, zanim zacznę prawdziwy biznes :D Jestem na etapie planów, pomysłów i powiem szczerze, że zaczynam się gubić. Pewnie będę musiał wiele spraw zlecić komuś innemu, jakiemuś specjaliście od e-marketingu.

gzdyl

Posty: 8

 
Tak poradniki o domu, to świetna sprawa. Szukam takich zwykle, gdy muszę wywabić plamę i uratować przypalony obiad. Typowo babskie sprawy i tajemnica, więc nic więcej już nie piszę :D

Bryzyt1

Posty: 12

 
Świetne poradniki o technologii http://citymag.pl/rozmowa-z-windykatorem/. Rzetelne wpisy. Zawsze można coś ciekawego znaleźć. Podoba mi się, że piszą o wielu dziedzinach. Szczerze polecam.

Grabow12

Posty: 17

 
To prawda, iż wszelkie poradniki o zdrowiu trzeba traktować z pewnym dystansem, szczególnie gdy dotyczą chorób i dolegliwości. Na pewno można korzystać z przepisów na zdrowe obiady itd. Kiedy zaczynałam zdrowy tryb życia, takie właśnie blogowe porady były moim jedynym wsparciem.

Kitas

Posty: 15

 
Nie pisz głupot. Jest dużo interesujących poradników o technologii. Mój syn stale coś ciekawego wynajduje i opowiada. Czasami jestem pod wrażeniem :D Chyba za mało czasu spędzasz przy kompie ;) Pozdrawiam.

noman1

Posty: 14