picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

siatka asekuracyjna ??

siatka asekuracyjna ??

Witam. Gdzie kupowaliście siatki dekarskie? Znacie może jakąś ofertę godną polecenia? Jeżeli możecie polecić jakiś sprawdzony sklep online, chętnie skorzystam. Czekam i z góry dziękuję za wszelką pomoc w temacie.

sgemino

Posty: 6

 
Chyba też zdecydujemy się na te siatki asekuracyjne. Podobno polipropylen to inwestycja na lata. Najważniejsze, żeby materiał był odporny na deszcz i promieniowanie słoneczne. Wiadomo, ile trwają prace i taka odporność jest konieczna. A co z certyfikatami na takie siatki?

phonik

Posty: 27

 
Ta propozycja jest naprawdę godna uwagi https://fulo.pl/72-ogrodzenie-boiska-pilkarskie. To sklep oferujący ogrodzenia boisk do piłki nożnej dobrej jakości. Kompleksowa propozycja, czyli siatki PP razem z zestawami do montażu.

esdoen1

Posty: 8

 
Najważniejsza to najlepsza jakość i to na lata, więc jak będziemy się decydować to na bank w jakimś renomowanym sklepie z siatkami dekarskimi. Widzę, że na naszym polskim rynku nie brakuje dobrych propozycji.

El2CzupakaBra

Posty: 7

 
Perfekcyjnej jakości siatki są właśnie te polipropylenowe, choć polietylenowe są równie porządne. Co do siatek dekarskich czy też innych budowlanych certyfikaty to wymóg. Należy mieć je na uwadze i dopytać o nie jak coś. Niewątpliwie kupowanie najlepiej wykonać u jakiegoś renomowanego polskiego sprzedawcy, żeby mieć pewność, że to nasz polski produkt.

cinto

Posty: 14

 
Ogólnie PP jest dobrym tworzywem, jeżeli bierzemy pod uwagę eksploatację zabezpieczeń na budowach. Siatki na budowę można kupić o różnej wielkości oczek i świetnie dopasować pod kątem konkretnych potrzeb. U nas też się sprawdza. Nie zmienialiśmy siatek już od paru lat, albowiem ich stan jest ciągle ok :)

@marcelko

Posty: 16

 
Najlepiej dopytaj w sklepie. Nie ma to jak podpowiedź fachowców. Według mnie obydwa materiały nadają się doskonale na siatki do elewacji budynku, ale może rzeczywiście jest jakaś różnica pomiędzy nimi. My mamy PP i jest w porządku.

labuh

Posty: 15

 
Takie też można chyba wybrać ogrodzenie boiska w szkole. PP jest sprawdzonym tworzywem. Decyzja jest. Teraz pozostał temat wyboru sprzedawcy, który oferuje montaż. Tak będzie pewniej w ramach bezpiecznego użytkowania.

Gubuś234

Posty: 9

 
Zamówiliśmy ekipę, ponieważ w naszym wypadku chodziło o wysokie ogrodzenie boiska do piłki nożnej. Oczywiście można samemu, bo możesz podpytać w sklepie o wszystko, ale trzeba mieć sprzęt odpowiedni. Według mnie opłaca się zamówić ekipę, która zrobi to profesjonalnie.

propek1

Posty: 12