picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

artykuły o finansach, znacie ?

artykuły o finansach, znacie ?

Które artykuły o finansach polecacie? A może dokładniej. Poszukuję strony, gdzie porady są rzeczywiście profesjonalne, a nie pisane przez pseudo specjalistów w tej dziedzinie, którzy przeredagowują inne artykuły.

AAA333

Posty: 5

 
A może tutaj ktoś wstrzeli się w moją potrzebę :D Szukam dobrych artykułów dla domu. Faktycznie przydatnych porad. Jeżeli macie własny sprawdzony serwis, nie obawiajcie się zaproponować :)

abbss

Posty: 10

 
Portal lifestylowy to świetne miejsce, gdzie można znaleźć wiele konkretnych porad. Mnie najbardziej ciekawią wskazówki dla domu, jak urządzić, jak wyposażyć. Już niedługo będziemy mieli swoje pierwsze własne gniazdko, więc tym bardziej chłonę potrzebną wiedzę. Doświadczenie z pewnością przyjdzie z czasem :)

micko

Posty: 5

 
O takim czymś dowiesz się na tej stronie http://citymag.pl/go-pro-kamerki-sportowe/. To niesłychanie fajnie prowadzony portal lifestylowy. Mnie się podoba, bowiem piszą ciekawie i można dowiedzieć się wielu fajnych rzeczy. Portal ma dużo kategorii, a właśnie czegoś takiego szukałam. Polecam, bowiem już niejedna porada sprawdziła się u mnie w domu.

Zlomex

Posty: 16

 
Portal lifestylowy to wyśmienite miejsce, gdzie można odszukać mnóstwo konkretnych porad. Mnie najbardziej ciekawią wskazówki dla domu, jak urządzić, jak wyposażyć. Już niedługo będziemy mieli własne pierwsze własne gniazdko, więc tym bardziej chłonę konieczną wiedzę. Doświadczenie z pewnością przyjdzie z czasem :)

irek1981

Posty: 6

 
Widzę, że mało kto poleca tu jakieś fajne poradniki o finansach. Nie znacie niczego darmowego i rzetelnego do poczytania? Jak ktoś coś, to oczywiście czekam z niecierpliwością.

Lupusx

Posty: 15

 
A dokładnie jakie poradniki dla domu czytasz? W wielu miejscach porady powielają się i piszą wciąż to samo. Chciałabym znaleźć naprawdę jakiś rzetelny serwis, który liczy się z czytelnikiem i nie pozwala na marnej jakości artykuły pisane byleby pisać. Napisz, gdzie czytasz porady, bo jestem bardzo ciekawa.

Tenesy90

Posty: 17

 
Przyjaciółka ostatnio polecała mi podobno fajną stronę, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły o finansach. Jak sobie przypomnę, dam znać. Takie porady świetnie przydają się do prowadzenia domowego budżetu.

Modniś

Posty: 18

 
Czas chyba pomyśleć o jakimś rzetelnym kursie. Choć nie ukrywam, że najpierw czytałem dużo artykułów o marketingu na blogach i portalach. To pomogło mi liznąć wiedzy. To jednak zbyt mało, żebym był pewien rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Jak myślicie?

johncena67

Posty: 15