picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pomoc drogowa a1, znajdę ?

pomoc drogowa a1, znajdę ?

Hej. Jesteście w stanie podać mi ceny, które za standardowe usługi inkasuje pomoc drogowa stryków? :-)

Czarek

Posty: 4

 
Wysoka jakość świadczonych usług wyróżnia tą pomoc drogową a2: http://www.pomoc-drogowa-a1-a2-24h.pl, której usługi mogę bez wahania zarekomendować. Błyskawicznie pojawiają się na miejscu zdarzenia.

Erykk

Posty: 5

 
Pomoc drogowa stryków wykonywała dla mnie usługę holowania w drugi dzień świąt. Domyślcie się, że musiałem zapłacić wtedy stosowną kwotę, aczkolwiek szacunek dla nich, że w ogóle pracują (albowiem muszą) nawet w takim terminie. To branża, jaka jest mocno niedoceniana poprzez kierowców.

warter88

Posty: 10

 
Kilka tygodni temu korzystałem z usług pomocy drogowej a2. Wstyd się przyznać, niemniej jednak zabrakło mi paliwa na trasie, więc musiałem zadzwonić po wsparcie. Nie zapłaciłem za takowe przesadnie dużo.

vincek

Posty: 20

 
Każda pomoc drogowa a1 działa przez 24 godziny na dobę. To bardzo dobrze, ponieważ nigdy nie wiecie, o której godzinie znajdziecie się w awaryjnej sytuacji.

21gregorek

Posty: 8

 
Każda pomoc drogowa a1 działa przez 24 godziny na dobę. To niezwykle dobrze, albowiem nigdy nie wiecie, o jakiej godzinie znajdziecie się w awaryjnej sytuacji.

OjOjdzi45

Posty: 9

 
Niełatwo jest wybrać najlepszą pomoc drogową a1, gdyż trudno sprecyzować, na które kryteria kierowca powinien zwrócić największą spostrzeżenie. To moje zdanie.

hejjju

Posty: 10

 
Kilka dni temu niezmiernie pomogła mi pomoc drogowa kutno, albowiem pojawiła się konieczność wymiany koła w moim samochodzie. Nie byłem w stanie wykonać tego samodzielnie, albowiem nie dysponowałem odpowiednimi narzędziami. Pomoc drogowa spisała się na medal.

Matusiński

Posty: 7

 
Wzywając pomoc drogową a1 koniecznie zapytajcie o potencjalny koszt usługi. Wszystko po to, abyście nie zostali negatywnie zaskoczeni wysoką ceną. Pamiętajcie o tym!

awertoss

Posty: 15