picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

poradniki dom ??

poradniki dom ??

Szukam interesujących poradników dla domu. Dokładnie chodzi mi wybór sprawdzonego wyposażenia typu meble, komplet wypoczynkowy. Jakieś konkretne propozycje dobrych marek.

czartoryski56

Posty: 1

 
Ja korzystam i powiem, iż już niejednokrotnie udało mi się odszukać niezmiernie fajne porady jak urządzić mieszkanie. Artykuły w kategorii dom faktycznie są szczególnie pomocne, przede wszystkim iż na co dzień nie zajmuję się branżą wnętrzarską ;)

roudee

Posty: 5

 
O to widzę, że moja bratnia dusza pisze. Ja też cenię poradniki o zdrowiu. Nie lubię czytać o chorobach, a właśnie o zdrowym odżywianiu, zdrowych produktach, witaminkach, dietach i pysznych posiłkach dla dzieci. Jak coś dołączam się do grona osób, które szukają rzetelnych porad i sprawdzonych serwisów czy blogów.

Pendrzec

Posty: 28

 
Wszystkim osobom, jakie szukają fajnych informacji, poradników o technologii polecam ten portal http://citymag.pl/nieswoiste-zapalenia-jelit/. Znalazłem go poprzez przypadek. Nawet nie myślałem, że zapewniają tutaj tak rzetelne info. Swoją drogą, nawet moja mama znalazła tu sobie lekturę do czytania ;)

kaptur22

Posty: 28

 
Marketing to nie moja bajka :) Jak mam poczytać ciekawą lekturę, to wybieram artykuły o technologii. Należę do osób, które cenią nowinki technologiczne. Nic mnie nie zaskoczy ;)

Kidi

Posty: 7

 
O tak. Ja też uwielbiam przeglądać takie stronki. To idealna inspiracja do zmian w mieszkaniu. Cenię poradniki dla domu, niemniej jednak tylko na rzetelnych stronach. Mam kilka zaufanych miejsc, niemniej jednak zawsze mogę zerknąć na coś nowego, jeżeli zaproponujecie fajnego bloga czy portal.

Kidi

Posty: 5

 
Zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie :D Wszyscy teraz przestawiają się na zdrowy tryb życia. Z którego portalu lifestylowego czerpiecie wiedzę i porady w tym temacie? Czekam :)

koko

Posty: 9

 
Ktoś tu pytał chyba, za co można cenić portal lifestylowy. Odpowiem. Jeżeli jest kiepski, czyli nie gwarantuje żadnych przydatnych porad, no to za nic. W przeciwnym razie sprawa wygląda, jeżeli to serwis wielotematyczny, a w każdej kategorii można znaleźć doświadczoną wiedzę i pomoc. Właśnie takie stronki cenię, bo są dla całej rodziny :)

cinto

Posty: 24

 
Na pewno sprawdzę, ale mnie ciekawią artykuły o zdrowiu. Od jakiegoś czasu zaczęłam rodzince serwować dużo zdrowszą kuchnię i o dziwo wszystko znika z talerzy. Dopiero co się uczę i każda wskazówka jest dla mnie ważna. Najbardziej interesują mnie zdrowe diety.

Bialy_Wilkos

Posty: 8

 
Ja korzystam i powiem, że już niejednokrotnie udało mi się znaleźć bardzo fajne porady jak urządzić mieszkanie. Artykuły w kategorii dom rzeczywiście są wyjątkowo pomocne, zwłaszcza że na co dzień nie zajmuję się branżą wnętrzarską ;)

Snaco

Posty: 11