picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

siatki na kontenery, poszukuję!!

siatki na kontenery, poszukuję!!

Z góry dziękuję za pomoc w doborze siatki do kontenera. Musimy zabezpieczyć ładunki stosunkowo ciężkie, jakie mogą się wysypać. Wiem, iż siatki mają różne wymiary i parametry. Co wybrać? Gdzie je najlepiej zakupić?

stopki23

Posty: 2

 
No właśnie bezwęzłowa siatka na kontener. O to mi chodziło. Czyli pytać o taki materiał, czy raczej wszystkie siatki zabezpieczające są produkowane w ten sposób. Pilna sprawa, piszcie. Z góry dziękuję.

grzes3345

Posty: 9

 
Masz siatki do kontenerów w konkretnych rozmiarach, ale też możesz zamówić siatkę na wymiar. Najlepiej skonfigurować własne parametry, bo wtedy jesteś pewny, że będzie to odpowiednie zabezpieczenie.

Olim34

Posty: 15

 
Wybierz polipropylen. Jest wytrzymały nawet przy ładunkach o ostrych krawędziach. On też nie wchodzi w reakcje z substancjami chemicznymi. To najlepsza siatka do kontenera. Polecam.

furiass

Posty: 8

 
Ja też chwalę ten sposób zabezpieczenia w transporcie. Jestem usatysfakcjonowany, albowiem nie muszę dokupywać niczego dodatkowego. Siatki do kontenerów są niesłychanie porządnej jakości. Trwał i odporne na większość czynników zewnętrznych.

VaPeR23

Posty: 23

 
Ja również polecam polipropylen. To solidne tworzywo. Mam taką siatkę na kontener i nie mam z nią żadnych problemów. Jeśli chodzi o montaż i demontaż łatwa sprawa. Jestem niesłychanie usatysfakcjonowany z jakości.

namok

Posty: 6

 
Ja też korzystam z takich siatek do kontenerów i muszę powiedzieć, że jest ok. Wcześniej mieliśmy siatki, ale one były z jakiegoś marnego materiału. Taka prowizorka można powiedzieć :D Tu widać jakość. Od roku użytkowane i nadal jak nowe. Polecam, bo to jest profesjonalny produkt, który poza tym nie jest drogi.

Kidi

Posty: 16

 
Polecam te siatki do kontenerów https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Używamy ich już bardzo długo i widzimy, iż są porządnej jakości. Przede wszystkim nie ścierają się, mają cały czas taki sam wyborny stan. Szyją tu siatki na wymiar. Wiele parametrów. Odpowiednie ceny.

Wygodniś22

Posty: 9

 
Natomiast może zakupić gdzieś w sprawdzonym miejscu? Czytałem, że nie wszędzie mają porządne gatunki PP, a tym samym siatki do kontenerów. Przydałoby mi się coś rzeczywiście trwałego, bo kontenery w taką pogodę, jak teraz mamy za oknem, będą stały poprzez dłuższy czas. Cenowo jak to wygląda? Dzięki za info.

andrew66

Posty: 8

 
Można poczytać sobie opinie i upewnić, niemniej jednak ja też dołączam się do polecenia. Siatki na kontenery pozwalają nam nie tylko zabezpieczyć ładunki na czas transportu, niemniej jednak też na placu budowy. Używamy takich od zabezpieczenia towarów przed kradzieżą. Porządny produkt na lata.

Śmieszek

Posty: 17