picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycena firmy, proszę o pomoc

wycena firmy, proszę o pomoc

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda wycena firmy i kto dokładnie się tym zajmuje. Chciałbym wykonać taką wycenę, natomiast nie wiem, do kogo ja mam się zgłosić. Możecie polecić jakąś firm?

nemiasty

Posty: 1

 
Biuro aktuarialne na ogół pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Należałoby się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

090913123

Posty: 3

 
Wycena przedsiębiorstwa może bardzo Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, dlatego że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

Lupusx

Posty: 2

 
Wycena firmy musi być wykonana przez wykwalifikowanego aktuariusza, aby była poprawna i rzetelna. z tego względu musisz się odezwać do porządnej firmy. Tutaj masz link do biura aktuarialno-finansowego attuario.pl. Korzystałam z nich usług i byłam bardzo zadowolona.

mniszek56

Posty: 5

 
Wycena przedsiębiorstwa jest dość skomplikowana, zatem pożądane byłoby korzystać z profesjonalnych firm. Niektóre proponują swojego usługi elektronicznie, więc można przez internet wyhaczyć niezmiernie dobre biuro aktuarialne.

Klara323

Posty: 2

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Należałoby się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

Krowlo

Posty: 2